O nas

TZ-Hale nowoczesne i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z dużym doświadczeniem w realizacji obiektów budowlanych w Polsce oraz w Niemczech. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie konstrukcji stalowych. W swojej podstawowej ofercie posiadamy różnego typu hale hale stalowe (magazynowe, produkcyjne, wystawowe), wiaty, zadaszenia, konstrukcje specjalne, itp.

Wszystkie nasze konstrukcje są projektowane tak, aby spełnić surowe wymagania stawiane przez najnowsze normy obciążeniowe PN-EN 1991-1-3 (obciążenie śniegiem) oraz PN-EN 1991-1-4 (obciążenie wiatrem).

Dzięki zastosowaniu konstrukcji kratownicowych z lekkich profili stalowych udaje nam się stworzyć rozwiązania gwarantujące dużą wytrzymałość i trwałość obiektów przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen. Jednocześnie dysponujemy doświadczonym zespołem monterów oraz dekarzy, który gwarantuje krótki czas montażu hali.

Wszystkie elementy składowe naszych hal magazynowych pochodzą od sprawdzonych producentów, co gwarantuje wysoką jakość produktu finalnego.

Współpracujemy z firmami zajmującymi się pracami fundamentowymi, dzięki czemu masze usługi mają charakter kompleksowy: od opracowania dokumentacji projektowej do montażu gotowej hali magazynowej „pod klucz”.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami umieszczonymi w działach „Co nas wyróżnia” oraz „Nasza oferta” aby w pełni poznać zalety współpracy z naszą firmą.